Multimedialne dodatki

https://www.naviexpert.pl/t-mobile https://traffic.naviexpert.pl/remonty/nowy_sacz/

Firmy, które chcą skusić konsumentów do zakupu ich nawigacji nie ograniczają się jedynie do udoskonalania samego GPS-a. Czasami sporą uwagę ludzie zwracają na obiektywnie drugorzędne czynniki. Sporo osób lubi na przykład, gdy ich nawigacja może pełnić funkcję przenośnego centrum multimedialnego. Wzbogacenie jej o takie funkcje nie okazało się problemem dla inżynierów. Efektem tego jest solidny zestaw dodatków, które zwiększają walory sprzętu, a także podnoszą jego cenę. Poszczególni użytkownicy muszą sami odpowiedzieć na pytanie, czy takie „bajery” są im rzeczywiście potrzebne.

 

Co może nowoczesna nawigacja, oprócz wytyczania trasy w dalekich podróżach? Łatwo poradzi sobie z odtworzeniem filmów w najpopularniejszych formatach. Pliki muzyczne (zwłaszcza MP3) również nie stanowią dla niej przeszkody. Bogate zasoby multimedialne można przeglądać dzięki czytnikowi kart pamięci (obecnie to standard w większości sprzedawanych modeli). Zwykle nawigacje obsługują karty micro SD. Port USB pozwala z kolei podłączyć pamięć flash, na której również zmieści się sporo ciekawych rzeczy.

 

Jeszcze kilka lat temu GPS-y skupiały się niemal wyłącznie na kwestiach związanych z nawigacją – teraz rynkowe oczekiwania wyglądają nieco inaczej. Można się zastanawiać, czy ten stan rzeczy będzie ulegał dalszym przemianom. Jeśli tak, to czym nawigacja zaskoczy nas za kilka lat?

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *